ANTALYA BİLİRKİŞİLER DERNEĞİ İLK RESMİ ZİYARETLERİNİ ANTALYA VALİLİĞİNE YAPMIŞTIR.

logo

ANTALYA BİLİRKİŞİLER DERNEĞİ İLK RESMİ ZİYARETLERİNİ ANTALYA VALİLİĞİNE YAPMIŞTIR.

2011 yılında,  Dernekler kanunun uyarınca resmi olarak kurulan Antalya Bilirkişiler Derneği  başkanı Ahmet ÇOŞGUN  ve yönetim kurulu üyeleri  Antalya Vali Vekili Sayın Recep Yüksel’i makamında ziyaret etti.

Antalya Bilirkişiler Derneğinin İlk ziyaretlerini, Antalya valiliğine yapıldığını belirten dernek başkanı ÇOŞGUN, Antalya Bilirkişiler Derneğinin  çalışma alanı, seminerleri, eğitim  ve öğretim faaliyetleri hakkında Sayın Valiye detaylı bilgi vermişlerdir.  Derneğin çalışmaları ile bilirkişiliğin önemi hakkında proje çalışmaları hakkında da detaylı olarak vali vekili ile bilgi alışverişinde de bulunulmuştur.

Antalya Vali Vekili Sayın Recep Yüksel, Antalya da Antalya ismi ile kurulan “Antalya Bilirkişiler derneğinin” kurulmasından büyük memnuniyet duyduğunu, Türkiye de İkinci olarak il ismiyle kurulan derneğin adalete büyük yardımlarının olduğuna da  inandığını dile getirmiştir.

Antalya Bilirkişiler Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin hepsinin kamu görevlilerinden oluşmasının’ da büyük  önemi olduğunu da vurgulayan dernek başkanı Ahmet ÇOŞGUN, çoğunluğunun akademisyen düzeyinde olan yönetim  kurulu  üyelerinin tarafsızlıklarının da bir göstergesi olduğunu da  ziyarette belirtmişlerdir.

Antalya Bilirkişiler Derneği başkanı Ahmet ÇOŞGUN, Antalya Vali vekili Sayın Recep Yüksel’e ziyaret anısına bir Plaket takdiminde bulunulmuştur.